تولید کننده کامپاند پلیمری

یکی از مهمترین محصولات صنعتی و پلیمری که در تولید پلاستیک استفاده می‌شوند و توانسته‌اند بسیاری از مشکلات را کاهش دهند کامپاندها هستند که ساختار آن را تقویت می‌کنند. از جمله کامپاند ها می‌توان به کامپاند پلیمری بر پایه abs، کامپاند پلیمری بر پایه TPA،  بر پایه پلی اتیلن، پروپیلن، پلی آمید و پروپیلن تقویت شده با APDM اشاره کرد. برای همین برای جلوگیری از افت کیفیت محصول از کامپاند‌ها استفاده می‌شود که از لحاظ اقتصادی کاملاً مقرون به صرفه هستند و هزینه‌های ناشی از تمیزکاری را ندارند. شما می‌توانید برای خرید انواع کامپاندها به پولیکا نوین که تولیدکننده کامپاند پلیمری است مراجعه کنید و خرید خود را به صورت حضوری و یا آنلاین انجام دهید.

مشاهده کنید » لوله پلیکا فشار قوی

می‌خواهیم در مورد تفاوت کامپاند و مستر بچ صحبت کنیم. باید بگوییم که در برخی از صنایع که بر پایه پلیمر هستند نمی‌توان به تنهایی از مستربچ استفاده کرد. بلکه باید به عنوان یک افزودنی به پلیمر پایه افزود. اما کامپاندهای پلیمری مستقیماً و بدون هیچ گونه افزودنی وارد دستگاه می‌شوند و می‌توان محصول نهایی را تولید کرد. به طور کلی می‌توان گفت که ساز و کار مستر بچ و کامپاند با یکدیگر یکسان است.

نحوه تولید کامپاند پلیمری

مهمترین فرایندی که در تولید کامپاند می‌توان به آن اشاره کرد مرحله ذوب است. در این مرحله از دستگاه‌هایی به نام اکسترودر استفاده می‌کنند که می‌توانند افزودنی و پلیمرهای پایه را با یکدیگر ترکیب کنند و از دستگاه خارج شوند. تمامی ترکیبات به وجود آمده در داخل سیستم خنک کننده وارد و سرد می‌شوند. سپس با توجه به نیاز برش داده خواهند شد و در دمای مشخصی انبار شوند و همچنان باید از لحاظ کیفی بررسی شوند تا در صورت مشکل مجدداً فرایند تولید چک شود. استفاده از کامپاند‌های پلیمری مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. این کامپاند‌ها فرایند تولید آسانی دارند. از مواد اولیه یکنواخت در ساخت و تولید آنها استفاده شده است. در برابر نور خورشید مقاومند و با قیمتی مناسب‌تر به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده‌اند. کیفیت آنها ثابت و مطلوب می‌باشد.

مشاهده کنید » تولید کننده کامپاند pvc

خرید مستقیم از تولیدکننده کامپاند پلیمری

مجموعه پولیکا نوین به عنوان تولیدکننده کامپاند پلیمری، با سابقه درخشان انواع کامپاند‌های پلیمری و مستر بچ‌های تخصصی را در صنعت پلیمر به بازار عرضه کرده است. شما می‌توانید این محصولات را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به صورت آنلاین و یا حضوری خریداری کنید. این روزها برای دریافت اطلاعات دقیق محصول بهتر است با مجموعه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی و در خرید در کنار شما باشند. کارخانه پولیکا نوین به عنوان تولید کننده کامپاند پلیمری به عنوان اولین‌ها شناخته شده است.

این مجموعه در سال ۱۳۳۹ فعالیت خود را شروع کرده است و با وارد کردن انواع ماشین آلات و تکنولوژی‌های برتر از آلمان تاسیس شده است. این شرکت با داشتن نیم قرن فعالیت مستمر جزء بزرگترین شرکت‌های تولیدی شناخته شده است. می‌توانید با خیال راحت انواع محصولات پی‌وی‌سی، پلیمری و غیره را با کاربردهای گوناگون و کیفیت‌های مناسب به صورت مستقیم تهیه کنید. این مجموعه انواع لوله‌های انتقال آب و فاضلاب را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. شما می‌توانید به طور مستقیم به دفتر مرکزی مجموعه مراجعه کنید و یا با شماره‌های مندرج در داخل سایت تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *