کارخانه تولید لوله های cPV

صادرات لوله پلیکا یا لوله‌های پی‌وی‌سی کوپله عراقی از جمله تجارت‌هایی محسوب می‌شود که امروزه بازرگانان ایرانی با کشور همسایه عراق انجام می‌دهند. مجموعه پولیکا نوین با افتخار از جمله نمایندگی‌هایی است که انواع مصالح به ویژه لوله‌های پی‌وی‌سی را به کشور عراق صادر می‌نماید. لوله‌های پی‌وی‌سی که با نام لوله‌های پلیکا یا پلی ونیل کلراید هم شناخته شده‌اند جزء انواع لوله‌هایی محسوب می‌شوند که اصطلاحا پلاستیکی هستند و جزء پرمصرف‌ترین لوله‌ها در صنعت ساختمان محسوب می‌شوند. از پلاستیک فشرده تشکیل شده‌اند و دارای ضخامت و انعطاف پذیری متفاوتی می‌باشند. صادرات لوله پلیکا به عراق از جمله صادرات بسیار پررونق است که می‌تواند با شناسایی دقیق کشورهایی که نیازمند این محصول هستند سرمایه زیادی را به کشور وارد کرد و در عین حال نیاز کشورهای همسایه را هم برطرف نمود. در واقع صادرات لوله پلیکا می‌تواند به اقتصاد کشور کمک کرده و آن را رونق دهد.

انواع لوله‌های پلیکا صادراتی

لوله‌های پلیکا با توجه به نیاز افراد و کشورهای مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شوند. هر کدام از آنها دارای کاربری‌های متفاوتی می‌باشند که برای یک کار خاص می‌توان از آنها استفاده کرد. از انواع لوله‌های پلیکا می‌توان به لوله پلیکای فشار ضعیف اشاره کرد. لوله پلیکای فشار ضعیف معمولاً برای ساختمان‌های مسکونی، تهویه ساختمان‌ها و غلاف‌های کابل‌ها استفاده می‌شود و در مقایسه با دیگر انواع پلیکا دارای قیمت مناسب‌تری می‌باشد. به همین خاطر صادرات لوله پلیکا به عراق از نوع ضعیف به برخی از نقاط دنیا از دو نوع دیگر بیشتر خواهد بود.

لوله پولیکا فاضلابی

نوع دوم لوله پلیکای فشار متوسط می‌باشد که با نام لوله پلیکای نیمه قوی هم شناخته شده است. صادرات این نوع لوله پلیکا به اقصی نقاط کشور انجام می‌شود. به خصوص در فاضلاب، ساختمان‌ها و غلاف‌های برق استفاده می‌شوند. نوع سوم لوله پلیکاهای فشار قوی می‌باشند که آخرین نوع از انواع لوله‌های پلیکا محسوب می‌شوند. هدف از صادرات این نوع لوله پلیکا این است که در سیستم فاضلاب کارخانه‌ها و تولیدی‌ها کاربرد دارد. همانطور که اشاره کردیم صادرات لوله پلیکا به میزان کاربرد و نیاز کشورها بستگی دارد.

صادرات عمده لوله پلیکا به عراق

لوله پلیکا معمولاً به صورت عمده به دیگر کشورها صادر می‌شود و همین مورد باعث می‌شود تا صادرات لوله پلیکا با سود خوب و زیادی همراه باشد. بیشترین صادرات لوله‌های پلیکا در عراق انجام می‌شود. بر اساس آمارها و بررسی‌ها میزان صادرات لوله پلیکا به عراق ۱۰ میلیون دلار است که رقم بسیار خوبی را نشان می‌دهد. مجموعه پلیکانوین همواره امکان صادرات لوله پلیکا به صورت عمده را هم فراهم کرده است. این متریال که در ساخت لوله‌های پی‌وی‌سی، برق، لوله فاضلاب، کانال و لوازم نصب کردنی، سقف سازی، کابل‌های الکتریکی و غیره کاربرد دارند بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته‌اند. لوله‌های پلیکا در صنایع مختلف و مصارف خانگی هم کاربرد دارند.

هزینه صادرات لوله پلیکا

همانطور که گفتیم لوله‌های پلیکا دارای انواع مختلفی هستند و در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمتی که برای لوله‌های پلیکای صادراتی در نظر گرفته می‌شوند متفاوت است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. به طور کلی نمی‌توان یک نرخ ثابت به عنوان قیمت این لوله‌ها در نظر گرفت. از جمله عوامل موثر در قیمت نهایی لوله‌های پلیکا برند سازنده، جنس مواد و میزان کیفیت آنهاست. در این زمینه از تجربیات شرکت پولیکا نوین استفاده نمایید و به صادرات لوله پلیکا مشغول شوید. لوله پولیکا به دلیل ویژگی‌های فراوانی که دارند صادراتشان با استقبال زیادی روبرو شده است.

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به سطح بسیار صاف و صیقلی آنها اشاره کرد. قابلیت نصب راحتی دارند. سبک وزن هستند. این‌ لوله‌ها در برابر بسیاری از مواد شیمیایی و اسیدی مقاومند. لوله‌های پی‌وی‌سی برای انتقال آب، برای مصارف شهری، شبکه‌های کشاورزی، مصارف صنعتی، زهکشی، سیستم‌های فاضلاب شهری و ساختمانی، سیستم آبرسانی، هواکشی، تخلیه آب باران مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای مزایای بسیار زیادی هستند. مجموعه پولیکا نوین با رعایت کردن تمامی قوانین و مقررات مربوط به صادرات لوله‌های پلیکا تمامی مراحل را به صورت قانونی طی می‌کند.

شرکت پولیکا نوین تمامی قوانین و مقررات مربوط به صادرات لوله پلیکا فشار قوی را رعایت کرده است و به خوبی مراحل صادرات را طی می‌کند. با خیال راحت تمامی کارهای خود را به این مجموعه بسپارید. همچنین می‌توانید با تماس مستقیم با مجموعه از خدمات مشاوره رایگان هم بهره‌مند شوید تا مشاورین ما تمامی اطلاعات در مورد صادرات لوله پلیکا به عراق را در اختیار شما قرار دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *