لوله پلیکا یا همان لوله پی‌وی‌سی جزء پرکاربردترین لوله‌هایی است که در خصوص اجرای پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و استقبال زیادی از آن شده است. کاربردهای گسترده‌ای دارند و برای انتقال آب آشامیدنی به عنوان لوله زهکش، برای انتقال فاضلاب و سیستم‌های آبرسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته سیستم فاضلاب داخل ساختمان جزء پرمصرف‌ترین مناطقی است که لوله پی‌وی‌سی در آنها به کار می‌رود. در موارد پیشرفته‌تر از این لوله‌ها برای سیستم پاشش محلول نیز استفاده می‌کنند. از این لوله‌ها که دارای فشار کاری بالایی هستند می‌توان برای سیستم آب تحت فشار استخر و هیدروپل هم استفاده کرد. شاید سوال برایتان به وجود بیاید که لوله پلیکا از کجا بخرم؟ امروزه مراکز زیادی هستند که به تولید این نوع لوله‌ها می‌پردازند و شما به طور مستقیم و بدون واسطه می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

لوله پلیکا از کجا بخرم? پولیکا نوین!!

کارخانه پلیکانوین جزء کارخانه‌هایی است که تمامی اتصالات پی‌وی‌سی را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. این مجموعه به عنوان اولین تولید کننده لوله پلیکا، اتصالات و گرانول‌های پی‌وی‌سی در کشور شناخته شده است و از ورود لوله و اتصالات پی‌وی‌سی به داخل کشور جلوگیری می‌کند. این امکان را برای خریداران ایجاد کرده تا بتوانند با بالاترین کیفیت بهترین محصولات را به صورت با تولید داخلی تهیه کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن پروژه خود را راه‌اندازی کنند.

لوله پلیکا از کجا بخرم

خرید لوله پلیکا

 پس از ۶۰ سال سابقه در این عرصه انواع اتصالات پی‌وی‌سی از سایز ۲۰ تا ۷۱۰ میلی‌متر را تولید کرده است. علاوه بر این شما می‌توانید انواع گرانول و کامپاند pvc را هم تهیه کنید. این مجموعه به عنوان اولین واحد تولید کننده محصولات پایین دست پتروشیمی در کشور توانسته با کیفیت روز دنیا بهترین محصولات را به مشتریان خود عرضه کند. می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در مجموعه تماس بگیرید و دیگر این دغدغه برایتان به وجود نیاید که لوله پلیکا از کجا بخرم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *