لوله پلیکا برای هواکش

لوله پلیکا برای هواکش


لوله پلیکا که در دسته انواع لوله‌های پلیمری قرار می‌گیرند برای مصارف گوناگونی استفاده می‌شوند. یکی از مصارف مهم این لوله‌های پلیکا استفاده به عنوان کانال هواکشی در سرویس‌های بهداشتی و دستشویی است. همانطور که مشاهده کرده‌اید این کانال‌ها معمولاً از جنس پلیکا هستند و با رنگ‌های سفید و طوسی یا رنگ‌های مشابه نصب می‌شوند. لوله پلیکا برای هواکش دارای کیفیت پایینتری نسبت به لوله‌های آبرسانی و فاضلابی می‌باشد چرا که فشار زیادی بر روی این لوله‌ها نیست و فقط به عنوان دالانی برای خروج هوا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لوله‌ها دارای سایزبندی‌های متفاوتی هستند که شما می‌توانید آنها را در درجه‌بندی‌های کیفی متناسب با نیاز، سایزهای ۶۳ الی ۲۵۰ میلیمتر تهیه کنید.

پیشنهاد مطالعه ” لوله پلیکا فشار قوی

مشخصات لوله پلیکا برای هواکش

این لوله‌های پلیکا که در هواکش مورد استفاده قرار می‌گیرند به نوعی لوله‌های گرانول نامیده می‌شوند. از مواد بازیافتی و لوله‌های دست دوم پلیکا که آسیاب شده‌اند در ترکیبات آنها به کار رفته است. لوله‌ها با توجه به نوع مواد و درجه خلوص گرانول‌های مصرفی در ترکیباتشان کیفیت‌های متفاوتی دارند. به طوری که برخی از این لوله‌ها در هنگام بارگیری و انتقال، دچار ترک و شکستگی می‌شوند. بنابراین شما باید لوله‌های مصرفی خود را با کیفیتی متناسب با نیازتان تهیه کنید.

هنگام خرید قید کنید که تحت شرایط خاص مانند حمل و نقل نشکنند، در غیر این صورت متحمل هزینه‌های بالایی خواهید شد. این لوله‌ها از لحاظ قیمتی نسبت به لوله‌های درجه یک و استاندارد قیمت بسیار پایین‌تر دارند. عموماً سایز لوله پلیکای هواکش ۱۱۰ میلی‌متر با طول شاخه ۶ متر است. البته سایزهای بزرگ‌تری هم دارند و به دلیل وجود کربن در مواد اولیه لوله‌ها نسبت به سایر لوله‌ها شکنندگی بیشتری دارند.

انواع لوله‌های پولیکا برای هواکش

لوله پلیکا برای هواکش دارای انواع مختلف است. از جمله آنها می‌توان به لوله پلیکای پودری و گرانول اشاره کرد. لوله پلیکا پودری از آسیاب کردن لوله‌های پی‌وی‌سی ساخته می‌شوند و رنگ آنها کدر است. لوله پلیکا گرانول از مواد ضایعاتی تولید می‌شوند و با رنگ خاکستری یا مشکی شناخته شده‌اند. از لوله هواکش می‌توان به صورت توکار و روکار استفاده کرد که برای اتصال آن به چسب پلیکا احتیاج دارید. به طور کلی لوله پلیکا امروزه مصارف بسیار گسترده‌ای دارد و همواره نیاز بسیاری از افراد را برطرف کرده است. می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا خرید این لوله‌ها به صورت عمده با قیمت مناسب از تولید کننده اصلی با مشاورین ما در مجموعه پولیکا نوین ارتباط بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *