لوله پولیکا از پلی ونیل کلراید تشکیل شده است و در برابر خوردگی و ضربه کاملاً مقاوم می‌باشد. از این لوله‌ها عموماً برای انتقال آب فاضلاب و سایر سیالات استفاده می‌کنند و مزایای بسیار زیادی نسبت به سایر لوله‌های فلزی یا سیمانی دارند. از جمله مزایای این لوله‌ها می‌توان به مقاومت در برابر خوردگی، مواد شیمیایی و اسیدها اشاره کرد. همچنین در برابر فشار نیز تحمل بالایی دارند و نسبت به سایر لوله‌ها کم وزن‌تر و قابل حمل هستند. در کاربردهای مختلفی استفاده می‌شوند. برای دریافت لیست قیمت لوله پلیکا تهران می‌توانید با مشاورین ما در مجموعه پلیکانووین در تماس باشید.

لوله‌های پلیکا عموماً برای انتقال آب و فاضلاب در ساختمان‌ها، کشاورزی و صنعت استفاده می‌شوند. همچنین به عنوان انتقال کابل‌های برق و مخابرات، ساخت ناودان و آبرو لوله کاربرد دارند. لوله‌های پلیکا انواع متفاوتی دارند. از جمله آنها می‌توان به لوله پلیکای فشاری اشاره کرد که برای انتقال آب تحت فشار بسیار مناسب است. لوله پلیکا فاضلابی برای انتقال فاضلاب، لوله پلیکای آبیاری برای انتقال آب در کشاورزی استفاده می‌شود. لوله‌های پلیکا جزء محصولات پرکاربرد و با کیفیت هستند؛ بنابراین بسیاری از صنایع به آن نیاز دارند و خریداران برای خرید بهتر است به صورت مستقیم به تولید کننده‌ها مراجعه کنند تا بدون واسطه خرید کنند.

دریافت لیست قیمت لوله پلیکا تهران

لوله‌های پلیکا بر اساس وزن و ضخامت قیمت گذاری می‌شوند و این قیمت‌ها بسیار متغیر هستند. شما می‌توانید به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری خرید خود را کامل کنید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین پلیکا نوین صحبت کنید. علاوه بر این نحوه تولید و کیفیت لوله پلیکا در قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است و برای خرید حتماً بهتر است به مجموعه‌های مراجعه کنید که از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب برای ساخت لوله‌های پلیکا استفاده می‌کنند. همچنین برای دریافت لیست قیمت لوله پلیکا تهران می‌توانید به صورت آنلاین لیست مربوطه را دانلود کرده و یا از مشاورین ما بخواهید آن را برای شما ارسال کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *