کارخانه پولیکانوین جزء مراکز فروش گرانول یا پی‌وی‌سی در تهران محسوب می‌شود. با تولید انواع گریدهای گرانیوم پی‌وی‌سی در انواع رنگ‌های مختلف. نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است. شما می‌توانید تمامی محصولات را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب در این مجموعه مشاهده کنید. این روزها خرید و فروش گرانول پی‌وی‌سی در ایران بسیار پررونق است و دلیل آن هم ویژگی‌ها و مزایای بسیار زیاد این محصول می‌باشد. برای مثال گرانول‌های پی‌وی‌سی به خوبی و به سادگی در چرخه بازیافت قرار می‌گیرند و تقاضای خرید آنها بسیار بالاست. پولیکا نوین به عنوان مرکز فروش گرانول در تهران، مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید.

اگر بخواهیم در مورد خواص این ماده صحبت کنیم باید بگوییم که در برابر ذرات مکانیکی استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند. در برابر حرارت و دما مقاومت خوبی از خود نشان داده‌اند. قیمت مناسبی دارند. قابلیت بازیافت در آنها امکان‌پذیر است. در فرایند تولید آنها از هیچ گونه ماده سمی استفاده نشده است و کاربردهای فراوانی دارند. در صنایع کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. کارخانه پولیکا نوین به عنوان اولین تولید کننده انواع لوله‌ها و اتصالات گرانول‌های پی‌وی‌سی در کشور توانسته بسیاری از نیازهای مصرف کنندگان را برطرف کند.

فروش گرانول بازیافتی

گرانول‌ها می‌توانند از پلیمرهای نو تولید شوند و در طیف وسیعی از صنایع پلاستیکی مورد استفاده قرار بگیرند. علاوه بر آن بازیافت ضایعات پلاستیک به گرانول‌های قابل استفاده نیز امروزه بسیار گسترش یافته است. به عنوان ماده اولیه صنایع بسیاری از جمله لاستیک سازی، آسفالت و سوخت اصلی کوره استفاده می‌شود. گرانول‌های مستربچ به دلیل خواص بسیار زیادی که دارند می‌توانند در محصولات رنگی شفافیت ایجاد کنند. فرایند ذوب را بهبود ببخشند و آلودگی را از محل تولید نکنند. از مزایای این گرانول می‌توان به صرفه‌جویی در وقت انرژی و هزینه اشاره کرد که به سه دسته کلی تقسیم می‌شوند؛ گرانول مواد پلیمر پایه، مواد شیمیایی افزودنی و عامل‌های سازگار کننده.

مرکز فروش گرانول در تهران و قیمت آن

عوامل مختلفی در قیمت گرانول تاثیرگذار هستند. از جمله این عوامل می‌توان به رنگ مصرفی اشاره کرد. یکی از موثرترین عوامل رنگ است. نوع بی‌رنگ جز گران‌ترین گرانول‌ها محسوب می‌شود و بعد از آن رنگ‌های روشن و شفاف در دسته گران‌ترین‌ها هستند. رنگ‌های زرد و آبی که بسیار محبوب می‌باشند و در آخرین رده رنگ‌های تیره قرار می‌گیرند که جزء ارزان‌ترین‌ها هستند. خلوص مواد نیز در قیمت نهایی گرانول‌ها تاثیرگذار است. برای تشخیص ناخالصی، مواد گرانولی مورد آزمایش قرار می‌گیرند. تست خاکستر برای ناخالصی‌های غیر پلیمری و تست DST برای ناخالصی‌های پلیمری انجام می‌شود. هرچه گرانول خالص‌تر باشد قیمت آن بالاتر می‌رود.

پلاستیک استفاده شده می‌تواند در انواع گرانول‌ها و قیمت آنها تاثیرگذار باشد. قطعاً پلاستیک‌های مهندسی نسبت به ضایعات قیمت بالاتری دارند. این نکته قابل ذکر است که برای تولید مواد اولیه پلیمر می‌توان از ضایعات پلاستیک را جداسازی و از بازیافت آن برای کاهش هزینه استفاده کرد. هرچه خواص پتروشیمی در این مواد افزایش یابد ارزش آنها بالاتر خواهد رفت. قیمت گرانول بازیافتی نسبت به گرانول‌های نو پایین‌تر است. گرانول‌های بازیافتی و نو با یکدیگر یک سری تفاوت‌ها دارند. یکی از عوامل مهم در کیفیت گرانول، مواد پتروشیمی اولیه‌ای است که برای تولید گرانول استفاده می‌شود.

قطعاً گرانول نو در مقایسه با گرانول بازیافتی قابل مقایسه نیست و استفاده از گرانول بازیافتی تنها باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد. از طرفی به محیط زیست هم کمک خواهد کرد. شما با مشاورین ما در پولیکا نوین که مرکز فروش گرانول در تهران است تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات در مورد انواع گرانول‌ها و قیمت آنها را در اختیار شما قرار دهند. هم چنین می‌توانید لیست قیمت گرانول را از این مجموعه دریافت نمایید و با توجه به شرایط کاری خود گرانول‌ها را به صورت عمده سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *