پولیکا نوین بعنوان مرکز لوله و اتصالات تهران قطعاً بهترین و با کیفیت‌ترین انواع لوله‌ها و اتصالات را به فروش می‌رساند. مجموعه پولیکا نوین به عنوان یکی از این فروشگاه‌ها به طور گسترده در زمینه پخش عمده و خرده انواع لوله‌ها در حال فعالیت است. از محصولات این مجموعه می‌توان به انواع لوله و اتصالات جوشی، لوله و اتصالات گالوانیزه، لوله و اتصالات پلیکا، پلی اتیلن، پوش فیت، تک لایه و ۵ لایه اشاره کرد. مجموعه های بسیار زیادی در تهران هستند که انواع لوله‌ها و اتصالات پلیکا را عرضه کرده‌اند و به طور حضوری و یا اینترنتی امکان خرید از آنها وجود دارد. بازار لوله اتصال از دنیای بسیار وسیعی تشکیل شده و لوله‌های پلی اتیلن به صورت کلاف و شاخه‌ای در فشارهای کاری متفاوت و در تراکم‌های متفاوت به بازار عرضه می‌شوند. این فروشگاه‌های بازار اتصالات به عنوان قطب مهمی در زمینه محصولات پلی اتیلن همواره در تلاش هستند تا محصولاتی با کیفیت برای شما تامین کنند تا لبخند رضایت شما را داشته باشند.

انواع لوله و اتصالات پلیکا

لوله‌های پلیکا در انواع متفاوتی به بازار عرضه شده‌اند که خواص آنها را می‌توان با افزودن نرم کننده‌ها، تثبیت کننده‌ها و رنگ‌ها تغییر داد. این لوله‌های پی‌وی‌سی یکی از انواع لوله‌هایی هستند که ساختار و ترکیب آنها فاقد نرم کننده هست. قابل بازیافت می‌باشند. نمونه سفید رنگ برای پروژه‌های زهکشی و آبیاری مناسب است. پی‌وی‌سی خاکستری برای دیوارهای ضخیم مناسب است که فشارهای بالاتری را تحمل می‌کند. برای انتخاب لوله مورد نیاز ابتدا باید اتصالات را با لوله مربوطه مطابقت دهید. لوله‌های پولیکا انواع متفاوتی دارند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

مشاهده کنید » لوله پلیکا فشار قوی

لوله pvc آب: لوله پی‌وی‌سی آب به دلیل درجه بی‌اثر بودن و مقاوم بودن در برابر خوردگی می‌تواند کیفیت مناسب آب آشامیدنی را همچنان حفظ کند. بنابراین عاری از آلودگی‌های بیوفیل می‌باشند و برای رشد باکتری‌ها مناسب نیستند. این لوله‌ها از هدر رفت آب جلوگیری می‌کنند و با کمک تامین آب تمیز به توسعه پایدار آب پاک و بهداشت کمک خواهند کرد.

لوله پلیکا برق: لوله پلیکا برای سیم کشی برق در دیوارها، کف و سقف هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و از جذب آب از دیوار مرطوب محافظت می‌کند. همچنین این لوله‌ها به طور مستقیم در زمین دفع می‌شوند و در بتن محصور می‌گردند. می‌توان در مناطقی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار می‌گیرند هم از آنها استفاده کرد. این لوله‌ها در دسته‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند، لوله‌های مقاوم به ضربه، فشار نقطه‌ای و لوله‌های سختی بالا.

سه راهی لوله پلیکا: اتصالات لوله پلیکا که در مرکز لوله و اتصالات تهران به فروش می‌رسند، نیز با اهداف مختلف استفاده می‌شوند و برای عملیات مکانیکی و لوله کشی مناسبند. قیمت این اتصالات بر اساس نوع جنس مواد متفاوت خواهد بود. در اندازه‌های مختلفی وجود دارند که باید با توجه به نیاز آنها را انتخاب کرد. نوع بعدی سه راهی پلیکا است که سه سر دارد، یکی در زاویه عمود و دو تا در یک خط مستقیم. طراحی‌ها معمولاً در سازه‌های pvc و پروژه‌های لوله کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای انشعاب از خط لوله اصلی به سه راه تبدیل می‌شوند.

چهار راهی لوله پلیکا: این لوله متقاطع نوعی اتصال لوله هست که در محل برخورد چهار لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زانو پلیکا: اتصالات زانو معمولاً دارای خمیدگی ۴۵ الی ۹۰ درجه می‌باشند و برای منحرف کردن جهت در یک سیستم لوله مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پولیکا نوین مرکز لوله و اتصالات تهران

شما در مرکز لوله و اتصالات تهران یا پولیکا نوین انواع لوله‌ها و اتصالات از جمله لوله پلیکا برای هواکشی، لوله پلیکای بازیافتی، لوله پلیکای فاضلاب، پولیکا بوشن هستند. امروزه انواع مختلف از این اتصالات در پولیکا نوین به فروش می‌رسند و به عنوان تولید کننده انواع محصولات پی‌وی‌سی در حال فعالیت است. اگر قصد خرید دارید قطعاً با مراجعه به یک تولید کننده اصلی می‌توانید هزینه کمتری پرداخت کنید؛ زیرا واسطه در این رابطه حذف می‌شوند و شما به راحتی می‌توانید خرید مطمئن داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *