به علت استفاده بسیار زیاد از گرانول در صنایع مختلف تولید کنندگان بسیاری در حال فعالیت هستند. گرانول‌هایی که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای ظاهری ساچمه‌ای است و با استفاده از آنها می‌توان محصولات پلاستیکی مختلفی را تولید کرد. یکی از فعال‌ترین تولید کننده‌ها در زمینه تولید پی‌وی‌سی پولیکا نوین که کارخانه تولید گرانول pvc  است که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تعداد تولید کننده‌های گرانول pvc در کشور بالاست. گرانول‌ها کاملاً قابل بازیافت هستند و هیچگونه آسیبی به طبیعت وارد نمی‌کنند. گرانول‌های پی‌وی‌سی کاربرد بسیار زیادی دارند و به علت داشتن قابلیت بازیافت روز به روز در حال افزایش هستند. کارخانه پولیکا نوین در این زمینه انواع گریدهای گرانول پی‌وی‌سی را تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است.

مرکز پخش گرانول پی وی سی

تولیدکنندگان گرانول پی‌وی‌سی محصولات خود را به صورت بسته بندی شده سراسر ایران عرضه کرده‌اند. این کارخانه‌ها با استفاده از دستگاه‌هایی به نام اکسترود پلیمر را به دانه‌های ریز تبدیل می‌کنند. این تولید کنندگان باید در تولید محصولات دقت بسیار بالایی داشته باشند و کیفیت و استانداردهای جهانی را مورد توجه قرار دهند. گرانول‌های پی‌وی‌سی برای تولید محصولاتی اعم از سیم، کابل لوله، اتصالات ساختمانی و محصولات دیگر هم استفاده می‌شود. کارخانه تولید گرانول پی‌وی‌سی جزء مراکز فروشی است که تمامی نیاز مشتریان را برطرف می‌کند.

خرید از کارخانه تولید گرانول pvc

کارخانه تولید گرانول pvc برای جذب رضایت مشتریان باید محصولات خود را با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار آنها قرار دهند. پولیکا نوین در این زمینه عملکرد بسیار خوبی داشته است. شما می‌توانید با مراجعه مستقیم به این کارخانه محصولات را با قیمت‌های بسیار مناسب خریداری نمایید. قیمت عمده گرانول پی‌وی‌سی نیز نسبت به تولید کنندگان دیگر بسیار مناسب‌تر است. شما بدون دخالت واسطه‌ها می‌توانید خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

گرانول‌های پی‌وی‌سی در برابر ضربات مکانیکی مقاومت بسیار بالایی دارند. در مقابل، گرانول‌های نرم نیز دارای انعطاف پذیری بالایی هستند. به علت ویژگی‌های مقاومتی کارخانه پولیکا نوین به محبوبیت ویژه‌ای در میان مشتریان داخلی و خارجی کسب کرده است و توانسته انواع گریدهای گرانول پی‌وی‌سی را به سراسر ایران ارسال کند. از این رو شما می‌توانید با شماره تماس‌های مندرج داخل سایت ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح نمایید.

تولید گرانول پی وی سی

انواع مواد اولیه پلاستیکی که برای تولید محصولات پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند، گرانول است. گرانول‌های پی‌وی‌سی از ضایعات پی‌وی‌سی به دست می‌آیند. این ضایعات شامل پوسته‌های کابل، کفپوش‌های خودرو، شلنگ پلاستیکی، کف کفش، دمپایی و غیره هستند. پس از جداسازی و شستشو طی فرایندهای مربوطه به گرانول پی‌وی‌سی تبدیل می‌شوند. این گرانول‌ها توسط اکسترودر یا دستگاه گرانول ساز ذوب می‌شوند و با استفاده از کاتر، پلاستیک مذاب را به صورت رشته‌های نازک تکه تکه می‌کنند. تولید گرانول دارای مراحل مختلفی است.

به طور کلی تولید گرانول‌ها در کارخانه تولید گرانول pvc با یکدیگر متفاوت است. مرحله اول تولید گرانول رشته‌ای می‌باشد. برای تولید گرانول پی‌وی‌سی در این روش از ماشین‌های ساده‌تری استفاده می‌شود. در ابتدا ماده اولیه بلومر به صورت پرک‌های پلاستیک از داخل دستگاه گرانول ساز ذوب و به داخل صافی‌های فلزی منتقل می‌شوند تا شکل‌گیری شوند. در این بخش پلیمر مذاب تبدیل به رشته‌های نازک و این رشته‌های نازک پس از عبور از استخر آب به داخل دستگاه آسیاب کوچک وارد و پس از تکه تکه شدن خشک می‌شوند.

کارخانه تولید گرانول pvc رشته‌ای

در خط تولید گرانول پی‌وی‌سی خشک می‌توان گفت که این روش نسبت به روش رشته‌ای پیچیده‌تر است و هزینه راه‌اندازی آن بالاتر می‌باشد. کیفیت موادی که در این خط تولید استفاده می‌شود بالا است و در این روش از مواد اولیه نو استفاده می‌کنند. در این حالت، پلاستیک ورودی در داخل اکسترودر ذوب می‌شود. از صافی که دارای سوراخ‌های ریز می‌باشد عبور می‌کند و به صورت رشته‌ای درآمده و با سرعت بسیار بالا برش داده می‌شوند.

سپس به کمک مکنده‌ها به سمت لوله‌هایی که در آن هوای سرد و خشک جریان دارد. سپس کشیده و سپس به مخازن بزرگ منتقل می‌شوند. این محصولات کاملاً یکدست و با کیفیت هستند. به طور کلی در کارخانه تولید گرانول پی‌وی‌سی روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت گرانول‌ها از کارخانه تولید گرانول pvc می‌توانید به قسمت محصولات مراجعه کرده با کارشناسان ما در مجموعه پولیکا نوین تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *